מחשבותיי שבת של אהבה

שבת של אהבה 20.11.2020

on
נובמבר 19, 2020

❤️

שתיקה נעימה פרק 6 – חגיגה בכפר

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא שתיקה-נעימה-1024x576.png

בפרק  5 -שטפון סופר שניקולס, כפר מגוריה של קיית הוצף זמן קצר לפני חגיגות הסתיו, מה שגרם לביטולן. בני המשפחה מעבירים את הימים הארוכים יחד בחדר המשפחה סביב האח.

קייתי מנצלת את הזמן לשמוע את סיפוריה של סבתה על המשפחה. בפרק ניתן הסבר מדוע בחרתי להעניק לסיפור את שמו “שתיקה נעימה”

*

“את מבינה קיית,” אמרה לי סבתא ביום שסיפרה לי את תולדות המשפחה, “אישה עם השנים נעשית דומה לבעלה. הייתה בינינו שתיקה נעימה. יכולתי לשבת לידו שעות ולא לדבר, והרגשתי מוגנת ושמחה. הרגשתי שהוא הבית שלי, שהגורל בחר עבורי נכון. כך יהיה יום אחד גם לך. דימיטרי יהפוך לזיכרון רחוק. הרי אי אפשר למחוק את העבר, רק לשלוח אותו למחוזות השכחה. יום אחד תפגשי גבר ואת תדעי שהוא הגורל שלך. לא יהיה לך ספק בו ובאהבה שלו כלפייך. האחד שתשבי לידו וגם אם לא תאמר מילה ביניכם את תרגישי בנוח. אני יודעת שעוד לא הרגשת את זה. אני יודעת שיגיע היום. הוא בדרך אלייך כבר.”

*

קיית מספר לה שפגשה אותו אבל יש לו חברה..

❤️

סיפור מהעבר

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא b7a514_8995ea8e0d624ade8c384aa2bb8daed2_mv2-1024x717.jpg

ארבעה רחובות משם פורסם ב- 6.7.2018

ארבעה רחובות משם

❤️

מילותיי

חסר מאפיין alt לתמונה הזו; שם הקובץ הוא author_image.jpg

הסיפור “שתיקה נעימה” ממשיך להיכתב. כל פעם שאני חושבת שהגעתי לפרק הסיום הוא מסרב להסתיים. למרות שזמני קצר, לשמחתי תוכנת הכתיבה שלי מותקנת בכל המכשירים שלי: המחשב, הטבלט והטלפון הנייד. כך אני מוצאת את עצמי כותבת במקומות לא שיגרתיים, לעיתים בזמן נסיעה. השכונה בה אני גרה הייתה בעבר חווה חקלאית. אינני צריכה להתרחק הרבה כדי למצוא חוות חקלאיות עם שדות אין סופיים ומשק בעלי חיים. לא פעם קרה שאני כותבת על חוות הגבעות הירוקות כאשר ברקע זה מה שמתגלה מול עיניי. ברגעים כאלה אני מניחה לסיפור ושוקעת לתוכו בדימיוני.

❤️

מאחלת שתהיה שבת מלאה בטוב

שבת רגועה

שבת של אהבה

בר אבידן

מאמינה באהבה

❤️❤️❤️❤️

TAGS
RELATED POSTS
בר אבידן
Toronto, Ontario

בר אבידן הוא שם העט שלי ובו מונצחים שם נעוריי ושם נעוריה של סבתי. למי שלא יודע, אני מתגוררת באזור טורונטו. עם זאת כיוון שרציתי את הקירבה לאוקיינוס ברבים מסיפוריי, בחרתי דווקא בניו יורק ולונג איילנד, המוכרים לי, כסביבה ליצירת עולם שלם המורכב מ"משחקי הבקבוק" (עדיין בכתיבה.) מאז, אני שוזרת קטעים מהם בסיפוריי. למשל את חברת האופנה "מיו מילאן" בבעלותה של ליאה מק'ליין, המוזכרת לא פעם, או רשת המלונות "אורכידאה" של אלכס רוטשיילד אהוב ליבה. מידי פעם כשאני נזקקת לעורכי דין בסיפור זה או אחר אני מזמינה את אחד מצוות עורכי הדין של חברת "ל.א.ר" לייצג את גיבור הסיפור. במקביל לכתיבת "משחקי הבקבוק" פתחתי בלוג אישי ב"אמור" ובו התחלתי לספר גם סיפורים אחרים. תמיד תהיה לי שפינה חמה בלב לבית הראשון של סיפוריי. באתר תמצאו קישור אליו. מקווה שתיהנו מסיפוריי בדיוק כשם שאני נהנית לכתוב אותם. תודה לצוות שמלווה אותי ובראשם ה-אחת שיודעת ענת כהן-שמש. קריאה נעימה! בר אבידן

הרשמו לקבלת הסיפורים למיייל שלכם
סיפורים אחרונים