מיני סדרות

מיני סדרות 11.2.2022

on
פברואר 9, 2022

אקדח בידה

בפרק הקודם:

האות להבעיר את העיר ניתנת. המפקדים העליונים מתבקשים להתרחק מרחובות העיר. מילה ותיאו מגיעים לדירתו, אבל להפתעתו של תיאו היא מובילה אותו לדירה שנמצאת מספר קומות מתחת לדירתו אחרי שהיא משאירה את טלפון החירום שניתן לו על אדן החלון. היא לא משתפת אותו במה שקורה.

*

"את רגועה כל כך," הוא אומר.

"את המבצע הזה תכננתי במשך חצי שנה," אני אומרת לו להפתעתו, "כל שלב ממנו, מה לעשות במקרה של טעות, או של שינוי בתוכנית. הכל מקודד.

המסוקים שחגים מעלינו מידי פעם מגיעים כדי לאשר לי באיזה שלב הם נמצאים. הכל מתבצע לפי התוכנית. אם יימשך כך תוך שעתיים הכל ייגמר."

"ואם לא?" הוא שואל אותי.

*

*

פרק 30 – להבות של אש

אקדח בידה

💗💗💗

בתה של משרתת

בפרק הקודם:

לילי וג'ורג' ממשיכים לטפל באדון. הקירבה לילי כשעליו לשמור על מרחק ביניהם לא פשוטה לג'קסון, וגם לא ללילי שנמצאת תחת עינה הפקוחה של אימה מצד אחד ושאר העובדים מצד שני.

*

אני מניחה את הכלים על המגש ומשאירה על השולחן רק את ספל הקפה והעוגיות. אני עומדת לצאת אבל ידו של האדון עוצרת בעדי.

"אני מבטיח לך לחקור את נסיבות הולדתך. בשבילך, כי לי אין זה משנה. הלב שלי שלך ולא משנה איך הגעת לעולם."

אני מציצה לראות מה ג'ורג' עושה ורואה שהוא נמצא בחדר ההלבשה של האדון ומסדר אותו.

אני אוחזת בידו של האדון ונושקת לה בזריזות. האדון מלווה אותי לדלת, ורגע לפני שהוא פותח אותה עבורי, הוא מסיט את שיערי ונושק לעורפי.

"בקרוב לילי זה אנשקך על שפתייך."

*

*

בתה של משרתת 22 – בשליחות האדון

TAGS
RELATED POSTS
בר אבידן
Toronto, Ontario

תמונת פניי לא מופיעה כאן. פרט לשמי, זו אני על כל סערות הרגש שבי. אני מחליפה את התמונה מידי פעם. זה כמו להחליף בגד, או צבע של לק, ובעיקר צבע של הנפש. זה מעין מסע שלי אל עצמי, כל פעם אני משלימה פיסת פאזל אחרת ומתייצבת איתה. אז חזרתי שוב להיות זו שכותבת, כי זאת מי שאני באמת.בר

הרשמו לקבלת הסיפורים למיייל שלכם