מחשבותיי שבת של אהבה

שבת של אהבה 11.9.2020

on
ספטמבר 10, 2020

סיפורם של דורי של סאם ממשיך.

רגע אחרי שדורי וסאם שוכבים מצלצל הטלפון וכריס על הקו. ” זו היתה טעות,” אומר לה סאם את המילים שהיא כה רגישה אליהן ומשאיר אותה כואבת והמומה. היא נוסעת לבקר את אימא שם היא פוגשת את ליאה שמבקשת להיפגש איתה.יש לה משהו להציע לה ודורי מאד מתרגשת. בזמן שהיא נמצאת בפגישה עם ליאה, ארן מבקש לדבר איתה.

והנה המשך הסיפור ….

❤️

כמה מילים על…

לא מעט כותבים פונים אליי ומשתפים אותי בכתיבתם. הפעם אני מעלה כאן כמה מילים שלי על הספר “סדוקה” שכתבה טלי קוסשוילי, כמה מילים שלה והקישור להדסטרט.

❤️

כמה מילים….

כבר זמן רב בוער בי הצורך לשבת ולעבד ספרים שמונחים אצלי על שולחן העבודה. כל הסיפורים שאני כותבת מסמנים את הדרך לשם. אינני יודעת לאן תוביל אותנו החזרה לבית הספר. כבר עכשיו מסתמנת פה שוב עליה במספר הנדבקים בוירוס הקורונה ואי אפשר לעשות תוכניות ארוכות טווח, ועדיין אני מקווה שיהיה לי כעת זמן יותר פנוי. בכל מקרה את הצעדים הראשונים כבר עשיתי רחוק מעיניכם.

❤️

מאחלת לכולנו

שתהיה שבת טובה ורגועה

שבת של אהבה

בר אבידן ❤️

מאמינה באהבה

@כהן-שמש ענת

@Tali Kosashvili

TAGS
RELATED POSTS
בר אבידן
Toronto, Ontario

בר אבידן הוא שם העט שלי ובו מונצחים שם נעוריי ושם נעוריה של סבתי. למי שלא יודע, אני מתגוררת באזור טורונטו. עם זאת כיוון שרציתי את הקירבה לאוקיינוס ברבים מסיפוריי, בחרתי דווקא בניו יורק ולונג איילנד, המוכרים לי, כסביבה ליצירת עולם שלם המורכב מ"משחקי הבקבוק" (עדיין בכתיבה.) מאז, אני שוזרת קטעים מהם בסיפוריי. למשל את חברת האופנה "מיו מילאן" בבעלותה של ליאה מק'ליין, המוזכרת לא פעם, או רשת המלונות "אורכידאה" של אלכס רוטשיילד אהוב ליבה. מידי פעם כשאני נזקקת לעורכי דין בסיפור זה או אחר אני מזמינה את אחד מצוות עורכי הדין של חברת "ל.א.ר" לייצג את גיבור הסיפור. במקביל לכתיבת "משחקי הבקבוק" פתחתי בלוג אישי ב"אמור" ובו התחלתי לספר גם סיפורים אחרים. תמיד תהיה לי שפינה חמה בלב לבית הראשון של סיפוריי. באתר תמצאו קישור אליו. מקווה שתיהנו מסיפוריי בדיוק כשם שאני נהנית לכתוב אותם. תודה לצוות שמלווה אותי ובראשם ה-אחת שיודעת ענת כהן-שמש. קריאה נעימה! בר אבידן

הרשמו לקבלת הסיפורים למיייל שלכם
סיפורים אחרונים