מחשבותיי שבת של אהבה

שבת של אהבה 13.11.2020

on
נובמבר 12, 2020

❤️

שתיקה נעימה פרק 5 -שטפון

13.11.2020

דין מגיע לפגישת עסקים עם סאם ברמינגהם ומגלה שקיית היא דוגמנית הבית של תכשיטי קתרין לה בלנק* שמעצבת דורי אשתו של סאם. התמונות שלה המפארות את החנות מעוררות את געגועיו של דין אליה.

קיית מקבלת אישור בכתב לגבי מגנוליה היא מספרת על כך לבני משפחתה ששמחים מאד בשבילה. באותה הזדמנות היא מספרת להם מה הסיבה האמיתית לכך שעזבה את דימיטרי. מסתבר שאחייה ידעו על כך וכיבדו את בקשתה לא לצאת למסע נקמה בבעלה.

פרק 5 נקרא שטפון.

בפרק הזה, בין השאר, תתברר לכם הסיבה מדוע נתתי לסיפור את שמו.

*סאם ודורי ברמינגהם הם גיבורי המיני סידרה שוזרת החרוזים  שפורסמה באתר שלי לפני החגים.

❤️

סיפור קצר שפורסם באתר לפני שנתיים

הבית מול הים 5.8.2018

❤️

מילותיי

מזג האוויר כאן מאד קיצוני. ממינוס מעלות עם שלג כשהרגשנו שהחורף כבר כאן המריאו הטמפרטורות מעל עשרים מעלות. אנחנו מנצלים את הימים החמים לשהות בחיק הטבע, ובעיקר ליד האגמים.

בניגוד לעבר אני מקדישה כיום את רוב זמני הפנוי לכתיבת סיפור אחד בלבד, סיפורם של דין וקיית וככל שאני מתקדמת אני מרגישה שיש לי עוד מה לאמר. יש לו מין קצב שכזה שאינני יכולה לזרז אותו ומשישה פרקים שהוא אמור היה להיות הוא ממשיך להיכתב עד היום.

תודה על התגובות שאתם שולחים לי.

מאחלת לכם קריאה נעימה!

❤️

שבת טובה

מלאה באהבה

❤️

בר אבידן

מאמינה באהבה

❤️

TAGS
RELATED POSTS
בר אבידן
Toronto, Ontario

בר אבידן הוא שם העט שלי ובו מונצחים שם נעוריי ושם נעוריה של סבתי. למי שלא יודע, אני מתגוררת באזור טורונטו. עם זאת כיוון שרציתי את הקירבה לאוקיינוס ברבים מסיפוריי, בחרתי דווקא בניו יורק ולונג איילנד, המוכרים לי, כסביבה ליצירת עולם שלם המורכב מ"משחקי הבקבוק" (עדיין בכתיבה.) מאז, אני שוזרת קטעים מהם בסיפוריי. למשל את חברת האופנה "מיו מילאן" בבעלותה של ליאה מק'ליין, המוזכרת לא פעם, או רשת המלונות "אורכידאה" של אלכס רוטשיילד אהוב ליבה. מידי פעם כשאני נזקקת לעורכי דין בסיפור זה או אחר אני מזמינה את אחד מצוות עורכי הדין של חברת "ל.א.ר" לייצג את גיבור הסיפור. במקביל לכתיבת "משחקי הבקבוק" פתחתי בלוג אישי ב"אמור" ובו התחלתי לספר גם סיפורים אחרים. תמיד תהיה לי שפינה חמה בלב לבית הראשון של סיפוריי. באתר תמצאו קישור אליו. מקווה שתיהנו מסיפוריי בדיוק כשם שאני נהנית לכתוב אותם. תודה לצוות שמלווה אותי ובראשם ה-אחת שיודעת ענת כהן-שמש. קריאה נעימה! בר אבידן

הרשמו לקבלת הסיפורים למיייל שלכם
סיפורים אחרונים